Ana sayfa

Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd

şirket Profili
Biz iyi bilinen bir süpermarket ekipmanları araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve bir adım süpermarket çözümü sağlamak olan Guangzhou ECO Ticari Equipment Co, Ltd. ECO Checkout Counter, Süpermarket Rafı, Ahşap Dispaly rafı, Depolama Rafı, Alışveriş Arabası, Alışveriş Sepeti ve diğer Perakende Ekipmanların profesyonel üreticilerinden biridir.

Biz otomatik kesme makineleri, gelişmiş üretim tekniği, yurt dışından CNC makine ve bükme makinesi gibi gelişmiş tesisler ve profesyonel işçilik var. ECO'nun amacı "Önce kalite, hizmetin üstünlüğü".

Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayarak, maliyet düşürmeyi, üstün kaliteli ürünü geliştirmeyi ve sunmayı sürdürmeyi hedefliyoruz. Ekibimiz yenilikçilik ve dürüstlük davranış kuralları olarak kabul eder ve müşterilerle iyi bir etkileşimli ilişki kurar.

Çünkü odak, daha profesyoneliz. Her müşteriye en iyi kalitede ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak sürekli bir gayrettir. ECO birinci sınıf hizmet, yönetim ve çevre dostu ürünler sağlayabilir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2002 yılında kurulan 10 yıldan fazla ihracat tecrübesi olarak, Guangzhou ECO Ticari Equipment Co, Ltd, süpermarket kasa sayacı, alışveriş sepeti, alışveriş arabası, süpermarket rafı, depo deposu konusunda uzmanlaşmış tasarım, üretim ve satış entegre profesyonel bir modern kuruluştur raf, paslanmaz çelik ürünler ve diğer perakende ekipman, vb.

Müşterimizin özel tasarımlarına göre sipariş verebiliyoruz, OEM ve ODM siparişleri sıcak karşıladı. Tecrübeli Ar-Ge ekibimiz ve vasıflı işçilerimiz, herhangi bir orijinal tasarıma en iyi desteği sağlayabilecek hızlı ve doğru geribildirim verecektir.

Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : EKO

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 2000000-3000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Eco Commercial Equipment Co.,Ltd Sertifikalar